متن تبريك

متن تبریک ازدواج

به نام حضرت عشق
ازدواج شما، پیوند دو قلبی است که جهان را یارای گسستن آن نیست شما برای هم آفریده‌شده‌اید. هرکدامتان برای دیگری،‌ گنجی است. دست در دست یکدیگر با عشق و امید. مبارک باشد این خوشبختی و روزهای سپید
با هزاران شاخه گل رز، این عشق بر شما تبریک

متن تبریک تولد همکار

تعلیم گیرد ذره ها زان آفتاب خوش لقاء                         صدذرگی دلربا کان ها نبودش ابتدا
پدر آفتاب،بزرگ مرد و استاد ارجمند
جناب آقای
آنچه که مسلم است وجودمان مملو از لبخند تلالو آفتاب است که چندین سال همراه و در کنار شما در روح و جان ما دمیده و جریان دارد. و اندازه دفتر خاطرت زندگی آموخته ایم از بزرگ مردی، سخاوت، صبر، فداکاری و صداقت و تلاش که تمام مردان بزرگ و پدران به مانند شما شایسته آن می باشند.
فرزندان آفتاب رشد و بالندگی و شکوفایی آفتاب را مرهون اندیشه ها و تلاش و اراده بی شمار رهبر ارزشمندی همچون جنابعالی معتقدند.
در همین راستا به مناسبت زادروز تولد 45 سالگی حضرتعالی که مصادف است با تولد آفتاب شهرطلایی ، فرزندان آفتاب از زحمات و اندیشه های پاک حضرتعالی که تجلی آن خدمت به مردم و توسعه فرهنگ صنعت است تقدیر می نماید.
درپایان از خداوند متعال توفیق روزافزون ،کسب موفقیت و سلامت و پایداری شما را خواستاریم.

متن تبریک سال نو به استاد

عید است و آخر گل و یاران در انتظار
 ساقی به روی شاه ببین ماه و می بیار
خوش دولتیست خرم و خوش خسروی کریم
 یا رب ز چشم زخم زمانش نگاه دار
 استاد
فرصت آشنایی با آن شما بزرگوار در پانزده سال گذشته، موجب آموخته های فراوان برای من شد.
 آرزو دارم در راستای کسب علم ، التیام درد بیماران ، مدیریت بر خانواده ، عشق به مام میهن و سرپرستی بر دوستان و ... در سالهای پیش رو همچون گذشته  موفق و سربلند باشید .
نوروزتان پیروز
فروردین ۹۶

متن تبریک سال نو به مدیر

جناب آقای
ضمن تبریک سال نو و اظهار خرسندی از حضور جنابعالی در فرصتی پیدا شد تا از شما که عالی ترین اتفاقات را کنار ما رقم زده اید ، قدردانی شود  تلاش  خالصانه و زحمات بی دریغ حضرتعالی ، پژواک دانایی و تعهد است.
از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسئلت داریم

متن تقدیرنامه کارمند نمونه و تبریک سال نو

بسمه تعالی
سرکار خانم    
با سلام و احترام
تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نویدبخش آینده ای پر نشاط و زیبا است.
بدینوسیله ضمن عرض تبریک سال نو، انتخاب سرکار عالی را به عنوان کارمند نمونه سال 1395 تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاشهای شما   صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید.
توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

متن لوح تقدیر تولد

روز پاييزي ميلاد تو در يادم هست آنزمان بود كه باغي به  گلي سجده نمود
بوستانم، پرشد از بلبل و سنجاقك و نور و زمين نيز به يمن نفست خوشبو شد
به ياد دارم روزي را كه كبوترهايمان را به پرواز درآورديم به اميد تولد يك خوبي و ميدانستيم كه با آمدنش مهرباني، دست زيبايي را خواهد گرفت
سالروز آمدنت را تبريك گفته و از شما به خاطر تمامي خوبي‌هايتان قدرداني مي‌كنيم
چه خوش قدم آمدی که با آمدنت
 گذشتگان و حاضرین و آیندگان
 به وجود بینظیرت افتخار میکنند ....
اینک  با دستهای مهربان ، عزم راسخ و ذهن خلاق در کوچه های دل، حدیث افتخار را چنان سرودی که گذشتگان ،حاضرین و آیندگان به حضور بی نظیرت افتخار میکنند.

متن لوح تولد مدیر عامل

جمالت آفتاب هر نظر باد                  ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
جناب آقای
مدیریت محترم عامل شرکت
با سلام و احترام،
به مناسبت بزرگداشت سالروز تولد حضرتعالی فرصتی فراهم آمده است تا ضمن عرض تبریک و تهنیت به شما و خانواده محترم، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشها و مساعی ارزنده جنابعالی به عنوان این شرکت ابراز داریم .طول عمر،تندرستی و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت شما را از درگاه خداوند منان مسألت می نماییم.شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh