متن تقدير و سپاس از خيرين

متن تقدیر از خیرین مدرسه ساز

خيرّ محترم نيك انديش مدرسه ساز
 جناب آقاي ...
آسمان بلند فرهنگ و هنر ايران زمين ، پيوسته پر ستاره بر تارك جهان درخشيده است . غناي فرهنگي اين سرزمين كهن ،بركسي پوشيده نيست.
خيرين مدرسه ساز با فهم عميق نسبت به ضرورت توسعه دانش و توليد انديشه فرزندان پراستعداد اين مرز و بوم را در نيل به افق هاي روشن ،ياري رسانيده و از اين رو شايسته تجليل و تكريم اند.
اكنون كه امر مدرسه سازي به همت نيك انديشان خيرخواه به پديده اي اميد بخش در كشور تبديل شده است وظيفه مي دانم كه نيت خير و تلاش ارجمند شما را در اين راه صميمانه ارج نهيم
خداوند بزرگ شما را در اين مسير خوش فرجام توفيق روز افزون عنايت فرمايد.

متن تقدیر از نیکوکاران انجمن نیکوکاری

خیر نیکوکار جناب
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است.
شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.
این لوح سپاس را به شکرانه ی سخاوت و مناعت جناب عالی در انجام کار خیر، پیشکش محضر ارزشمندتان می نماییم.
توفیق قرین اعمال خداپسندانه و مصلحانه ی شما باشد.
تویی آن گوهر پاکیزه که در عالم قدس                     ذکر خیر تو بود حاصل تسبیح ملک
انجمن نیکوکاری

متن لوح تقدیر از خیرین ورزشگاه فوتبال

خیر نیکوکار جناب آقای ...
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر و بخشش و از تبار باران هستید.
این لوح سپاس به شکرانه سخاوت و مناعت جنابعالی در اهداء زمین جهت توسعه ورزشگاه فوتبال ، تقدیم محضر ارزشمندتان می نماییم . توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

متن تقدیرنامه چوبی برای تشکر از خیرین مدرسه ساز

برای کسانی که کار نیک انجام دادند، پاداش نیک و زیاده برآن می باشد. بر چهره آنان غبار (اندوه) و خواری ننشیند، آنان اهل بهشت اند و جاودانه در آن خواهند ماند. سوره یونس/آیه 26
آنچه ارزش انسانی و وجهه اخلاقی بذل وبخشش وهرگونه فعالیت خیرخواهانه و خداپسندانه را ازموارد مشابه آن متمایز می سازد، قصد و نیت الهی درانجام این گونه فرایض دینی واخلاقی است.
سرکارخانم/جناب آقای ..
پیشکسوت شورای مرکزی اولیا و مربیان منطقه
که با تبلور ایثار و سخاوت طبع به اوج تکوین این خصایص متعالی نایل آمده و با تلاش و پشتکار در هموار ساختن مسیر تحقق  آینده آینده سازان مشارکت نموده‌ايد. به رسم اکرام واحترام-باعنایت بهاینکه خدمت به خلق عین عبادت خالق است-این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه و سخاوتمندانه شما می‌گردد.

متن سپاس از نیکوکار موسسه خیریه

نیکوکار ارزشمند
همه ی نیکوکاری و ثواب آن بر گرفته از نص صریح قرآن کریم است، به پاس قدر دانی از درک عمیق  واهتمام جدی و مسئولانه شما در  کاهش آلام دردمندان و حمایت از افتادگان بویژه کودکان یتیم و زنان نیازمند، این لوح سپاس تقدیم شما می گردد .
امید است این حرکت انسانی شما نزد خدا ی تعالی دیده و پسندیده شود .
اللهم عجل الولیک الفرج

متن لوح تقدیر از خیرین صندوق خیریه

بسمه تعالي
إِنْ تُقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً يُضاعِفْهُ لَکُمْ وَ يَغْفِرْ لَکُمْ وَ اللَّهُ شَکُورٌ حَليمٌ (تغابن 17)
درود خالصانه و ارادتي خاضعانه محضر شما كه با حمايت هاي بي شائبه و بي دريغ خود روشن بخش حريم مهرورزي و ايثار بوده ايد.
سپاس فراوان بر شما كه همواره در انجام امور خير پيشگام بوده ايد و وقت گرانبهاي خود را صادقانه در جهت پيش برد اهداف اين صندوق نهاده ايد. 
همواره دلتان شاد و ايام به كامتان باد.

متن لوح سپاس از خیر موسسه

خیر بزرگوار جناب آقای
عزم راسخ شما در ایجاد مراکز تولید و فناوری و فراهم نمودن بستر های مناسب جهت آشنایی رهجویان وادی علم و معرفت و اهتمام ویژه به جایگاه والای دانایی و توانایی از طریق حمایت از مراکز علمی خاصه موسسه باشد که ایزد منان در کلیه شئونات زندگی  شمارا در ظل توجهات خاصه و در کنف حمایت لایزال خود مستدام و محفوظ دارد .
من ا...التوفیق



شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh