متن تقدير و سپاس از عامل فروش

تقدير بابت فروش محصولات

با عنایت به تلاشهای مستمر و بی شائبه جنابعالی در امر فروش محصولات در استان، بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی اعلام داشته و این لوح به رسم یادبود تقدیم حضور می گردد.
با امید به تداوم همکاری فی مابین، توفیق روز افزون جنابعالی و کلیه همکاران محترم را از خداوند منان خواستاریم.

متن سپاس نامه از عاملان فروش

بسمه تعالی
سرکار خانم ...
باسلام و آرزوی توفیق روزافزون
ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شما در زمینه فروش و معرفی محصولات شرکت ... ، عاملیت فروش محصولات تولیدی این شرکت در محدوده ... به جنابعالی محول میگردد تا مطابق قوانین و ضوابط جاری شرکت و با منظور نمودن اصل مشتری مداری و با توکل به عنایات پرودگار به همکاری روز افزون ادامه دهیم .

متن لوح تقدیر از عامل فروش

عامل محترم فروش شرکت
جناب آقای
رسیدن به هدف در زندگی موفقیت بزرگی می باشد که پروردگار متعال افتخار آن را به کسانی اهدا خواهد نمود که با تلاش خالصانه خویش در مسیر خوشنودی و رضایت مشتریان گام برمی دارند.
به شکرانه توفیق و به پاسداشت همت صادقانه شما در امر فروش و اجرای بهینه امور مربوط به عاملیت فروش ، حسن خلق ،تعامل سازنده با شرکت و درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی این سازمان ، خلاقیت ، جدیت و موفقیت در امور محوله این لوح تقدیم حضور ارجمندتان می گردد ، با امید به اینکه ، با اتکا به تلاش مضاعف ، خلاقیت و نوآوری ، صداقت و شجاعت به عنوان عاملیت فروش موثر در سازمان ، وسیله رشد و توسعه هر چه بیشتر سازمان باشیدشركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh