متن تقدير و سپاس فارغ التحصيلي - دانشجو

متن تقدیر از دانشجو آموزش عالی کار

تلاش بی دریغ حضرتعالی در جهت رشد، بالندگی و ارتقاء کیفی آموزش دانشجویان موسسه آموزش عالی کار را در طول دوران تحصیلی صمیمانه ارج می‌نهیم و برای شما در کلیه شئونات زندگی موفقیت و سربلندی و خاصه در راه کسب علم و دانش ارتقاء روز افزون را از درگاه حضرت باری‌تعالی مسالت می‌نمائیم .

متن تقدیر نامه از جشن فارغ التحصیلان دانشگاه

درخت توگر بار دانش بگیرد        به زیر آورد چرخ نیلوفری را
عرصه علم، فرصتی ارزشمند برای فتح قله های رفیع دانش و شکوفایی و بالندگی بیشتر است و کسب افتخارات بزرگ در این عرصه که همگان را به رقابت بر مي انگیزد، در خور تحسین و احترام است.
شما دانش آموخته دانشگاه ... موجب سر بلندی و سرافرازی ایران اسلامی هستید، دانش آموخته شدن جنابعالی را تبریک عرض می‌نمائیم و از خداوند متعال سربلندی و شادکامی شما را در تمامی عرصه‌های علمی، پژوهشی مسئلت داریم.

متن تقدیر و تشکر از دانشجوی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی

دانشجوی فرهیخته
موفقیت و دست یابی افتخار آمیز شما را در آخرین مرحله ی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی در رشته ی ... صمیمانه تهنیت و شادباش می گوییم.
این تکریم و بزرگداشت نقشی از فرزانگی شما را در برداشته و به پاس داشت تدبیر و تلاش شما این تندیس تقدیم می گردد. این دستاورد خطیر و خیره کننده تحقق و جلوه ای ازتجلی مساعی شما در عرصه علم و پژوهش است.
رجای واثق داریم با وجود دانش آموختگان متعهد و فرهیخته و زیر ساخت های علمی و پژوهشی ارزشمند کشور در آینده ای نه چندان دور جلوه های جدیدی از تحقق توانمندی های شما را در عرصه های مختلف علم و فناوری شاهد باشیم.

متن لوح تقدیر از دانش آموخته ها

دانش آموخته عزیز
اکنون که با استعانت از خداوند متعال و با سعی و تلاش بسیار سر افرازانه خود را به زیور گوهر دانش آراسته کرده و مفتخر به دریافت رتبه برتر شده اید، به نوبه خود موفقیت شما را تبریک گفته و به پاس قدردانی از زحمات ارزنده تان و به رسم یادبود این لوح تقدیر راخدمتتان تقدیم می دارم.
باشد که درجات بالاتر در این عرصه پر افتخار کسب نمائید.

متن لوح تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه

اُطلُبُوا العِلمَ مِنَ المَهدِ الِیَ اللَّحَدِ
زگهواره تا گور دانش بجوی
دانشجوي محترم
امواج مهر، عاطفه و عشق از دریای احساس شما برساحل دل ادب دوستان نشست و گل واژه‌های زیبا و دلنشین‌تان فضای ادبی ارزشمندی رافراهم نمود و بار دیگر وجود ذوق سلیم و طبع روان را درنسل آینده به اثبات رساند.
بدین وسیله کسب رتبه... را در رشته ... به شما تبریک می‌گوئیم. آینده‌ای روشن، قلمی رسا و اندیشه‌ای ژرف برایتان خواستاریم.

متن لوح تقدیر از دانشچویان فارغ التحصیل دانشگاه

ليس للانسان الّا   ما سعي...
دانشجوي گرامي  خانم/ آقاي
اكنون كه به فضل الهي، تلاش‌هاي پي‌گير شما به بار نشست و به تحصيلات عاليه راه يافتيد موفقيت‌تان موجب مسرت و خرسندي است، لذا اين توفيق را به شما و خانواده محترمتان تبريك مي‌گويم.
در اين عرصه، تزكيه نفس، سعي و كوشش دوچندان، مسئول بودن در برابر خانواده و جامعه و برنامه‌ريزي در جهت نيل به اهداف رفيع و بلندمدت خود و كشور از نكاتي است كه توجهي مستمر و در خور مي‌طلبد.
از خداوند متعال تداوم همت و سربلندي شما را در تمامي عرصه‌هاي مختلف زندگي  آرزومندم.

متن لوح تقدیر از فارغ التحصیلی دانشجوي مامایی

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت               به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد
اینک که در پرتو الطاف یگانه هستی بخش و با عشق، همت و پشتکار والا، در مقطع کارشناسی ارشد رشته مشاوره در مامایی دانشگاه ... پذیرفته شده اید بدینوسیله این موفقیت بزرگ را که بی‌شک مرهون حضور سبز خانواده مهربانت بوده است تبریک عرض نموده و به یمن این مژده جان پرور، این تندیس ناقابل تقدیم حضور مهربانت می‌گردد با این امید که مراتب پیشرفت، نوآوری و پژوهش را همواره با توکل به خداوند بزرگ و عزت نفس طی نموده و در این راستا موفق و پیروز باشید.
دل نامیرایتان همواره زنده به عشق باد.

متن لوح یادبودی از جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان ورودی مهر 89

یک ...
یک درخت میتواند شروع یک جنگل باشد
یک لبخند میتواند آغازگر یک دوستی باشد
یک دست میتواند یاریگر یک انسان باشد
یک واژه میتواند بیانگر هدف باشد
یک شمع میتواند پایان تاریکی باشد
یک خنده میتواند فاتح دلتنگی باشد
امید میتواند رافع روحتان باشدر یک نوازش میتواند راوی مهرتان باشدر یک زندگی میتواند خالق تفاوت باشدر امروز آن "یـک" باشیم...
یادبودی از جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان ورودی مهر 89

تقدير و سپاس همكلاسي ها از نماينده دانشجويان

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد،
به گیتی نام خود را جاودان کرد.
همکلاسی عزیز و ارجمند، جناب آقای دکتر ...
اینک که دفتر خاطرات فعالیت ها و زحمات شما را به عنوان نماینده ی ما دانشجویان پزشکی مهر 93 ورق می زنیم، در هر صفحه صحنه هایی از دلسوزی، تلاش و پیگیری های مجدانه ی شما نقش بسته است. لذا به رسم یاد بود و به پاس تقدیر از زحمات خالصانه تان این لوح از طرف همکلاسی هایتان تقدیم می گردد.
توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم...شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh