متن تقدير و سپاس از كارمند نمونه

متن تشکراز کارمند

لوح سپاس
جناب آقای
خدمات شایان توجه شما در جهت رسیدن به اهداف و آرمانهای این شرکت بی شک موجب مباهات می باشد و به پاس همکاری صادقانه جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف عالی شرکت صمیمانه از شما تقدیر به عمل آورده و سلامتی و موفقیت روزافزونتان را از درگاه ایزد بخشاینده خواهانیم.

متن تقدیرنامه از پرسنل

هو الطیف
جناب آقای مهندس
آنچه پرواز اندیشه هایمان را بر فراز سال ها و قرن ها ماندگار می کند، همت عزیزانی است که در کمال صداقت و پشتکار بهترین سال های عمر خود را صرف اعتلای این مرز و بوم می نمایند.
همت استوار و کار ماندگار جنابعالی در زمینه ... شرکت ...، موجب تقدیر و تشکر است.
لذا با تقدیم این لوح تقدیر، از مساعی و کوشش های ارزشمند جنابعالی صمیمانه قدردانی می نماییم و فردایی روشن  و پر از موفقیت و سربلندی برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم.

متن سپاس نامه از کارمند نمونه

با درود و احترام
تلاش خاضعانه و صادقانه شما، آیینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است . نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست .
بدینوسیله از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم .

متن لوح تشکر از همکار

همکار ارجمند
جناب آقای
مجالی اندک برای بودن در کنار شما، فرصتی بزرگ برای رویش مهربانی در محیط خدمت و زایش دوستی در محفل انس ما فراهم ساخت چندان که باورمان شد عطری که چنین ما را به هم نزدیک ساخته است بی تردید ریشه در صدق دل یک گل زاده وارسته دارد.
سخاوت در مهر ورزیدن و کرامت در شور بخشیدن، درک ما از لطف حضور شما بوده است و این تنها خاطره ای در ذهن همقطاران اسبقتان نیست بلکه آغازی است برای طریقت یک طریق نو در جمع ایشان. 
آرزوی ما برای شما نهایت خیری است که خداوند در ذات آدمی نهاده است و آن تداوم مهرورزی تا روز نیک فرجامی است.
جمعی از همکاران

متن یاد بود از همکار

جناب آقای
بدینوسیله از جنابعالی بدليل سنوات طولاني همکاری با این شرکت و اينكه در جهت معرفي و پیشرفت هر چه بيشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آينده اي پویا و پایا برايتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

همکار برتر ونمونه سال

همکار برتر
جناب آقای
ضمن اظهارخوشوقتی ، انتخاب جنابعالی را به عنوان همکار برتر سال 1395 تبریک می­گویم. به همین مناسبت این لوح برای قدردانی از خدمات ارزشمندتان  تقدیم می گردد.
توفیق و پیشرفت روز افزون شما را در عرصه کار و زندگی از خداوند منان خواستارم.شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh