متن تقدير و سپاس از مهندس

متن تقدیر و تشکر از همکار مهندس

من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق
سرکار خانم مهندس
چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، چندین سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران ایثارگرانه از خود گذشتند.
اکنون شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی قدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و پیروز و کامروا باشید.

متن سپاس نامه از اساتید مهندس پتروشیمی

سپاس نامه
برادر ارجمند جناب آقای مهندس
با درود و احترام
دلسوزی، تلاش و جدیت بی نظیر جنابعالی در هدایت و مدیریت خانواده بزرگ و نیز مهارت در ایجاد صمیمیت، پویایی و انگیزش کارکنان توسط آن مقام، بس ستودنی است.
بر خود وظیفه میدانیم، در کسوت شاگردی ،زحمات پدرانه شمارا ارج نهاده  و قدردان زحماتتان باشیم.

متن لوح تقدیر از مهندس پروژه

به نام خداوند یکتا
جناب آقای مهندس
رشد و توسعه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه شرکت ...  مدیون تلاش گسترده متخصصانی است که دانش، تجربه و عمر گرانبهای خود را سرمایه راه قرار دادند. لذا بر خود واجب می‌دانیم بدینوسیله مراتب سپاس خود و سایر همکاران شرکت را به شما به عنوان یکی از مؤثرترین افراد در این زمینه، بابت چهارسال تلاش و زحمت ارزشمند و صادقانه در شرکت ... اعلام نماییم.
امیدواریم در ادامه مسیر کاری و زندگی خود موفق‌تر از گذشته باشید.

متن لوح تقدیر از مهندس

لَقَد خَلَقنا الانسانَ فِی کَبَد  (سوره بلد آیه 4)
((به طور قطع ما انسان را در زمینه تلاش و گلاویزی در کار آفریده ایم))
جناب آقای مهندس
تداوم انقلاب اسلامی مرهون جهاد، پایداری و سخت کوشی افراد با ایمانی است که در  عرصه پاسداری از ارزش های الهی و انقلابی با سازندگی کشور و خدمت رسانی به جامعه و تداوم آمادگی دفاعی، لحظه ای درنگ نکرده و همواره در قبال مسئولیت های سنگین خویش  پاسخگو   بوده اند .
گر چه پاداش خالصانه در راه خداوند چیزی جز رضوان و قرب الهی نیست، لکن جا دارد به پاس تلاش و زحمات ارزشمند  جنابعالی  در زمینه پیشبرد اهداف موسسه امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و ضل توجهات خاص  حضرت بقیة الله الاعظم  ( ارواحنا لتراب مقدمه الفدا ) و تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) در سنگر های بعدی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید  باشید.

متن لوح سپاس از مهندسین پیشکسوت معماری

تقدیرنامه
استاد پیشکسوت معماری
جناب آقای مهندس
این لوح یادبود به منظور تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاش های ارجمند جنابعالی در معرفی دستاوردهای مادی ومعنوی فرهنگ و تمدن ایران زمین و ارتقاء جایگاه حرفه معماری از طرف جامعه مهندسان معماری داخلی ایران تقدیم می گردد.
سلامتی و سعادت وتوفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند منان مسالت داریم.شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh