متن تقدير و سپاس همايش - كنفرانس - جشنواره

تقدیر از اراِئه دهنده پوستر همایش ملی علوم زیستی

بسمه تعالی
سرکار خانم/ جناب آقای ...
بدینوسیله انتخاب شایسته شما را به عنوان ارائه دهنده برتر بخش پوستر در "نخستین همایش ملی علوم زیستی- نشست دانشجویان کارشناسی" تبریک گفته و موفقیت روزافزون شما را از درگاه خداوند منان خواستاریم.

متن تقدیر انجمن حمايت از حقوق كودكان

ما به خوبانی چون شما بسیار نیازمندیم که فریاد "من عاشق انسانم" از اعماق روح برآورند و نیاندیشند به اینکه انسان در کدام جغرافیا، کدام حال و با کدام نظام است و تنها بیاندیشند به جوهره انسان...
شما با درک عاطفی و شاعرانه خود به این هستی ناپایدار ،حرمتی جاودانه بخشیده اید و چنین معجزه گری تنها از انسان هایی چون شما بر می آید، چنانکه دغدغه تان همواره پاسداری و آبیاری نهال انسانیت بوده، نهالی که نامش را کودک نهاده اند.  سرشار گشته اید از نیکی و پاکی  و نهال های بسیاری رشد و نمو خود را در آیینه چشمان شما دیده اند.
آری ،پس از آن زلزله ناگوار امیدها با حضورتان قوت گرفت و با آفرینش الگویی بدیع، حقوق کودک در شریان مناطق محروم جریان یافت.
انجمن حمایت از حقوق کودکان به پاس تمام مهربانی ها و فداکاری ها صمیمانه ترین سپاس ها را ارزانی تان داشته و در ادامه راه برای شما از پروردگار،  توانی صد چندان طلب می نماید که لحظه لحظه حضورتان نور است و مهر و مهربانی از برای کودکان این مرز و بوم.

تقدير از میهمان ویژه کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز

به نام آنکه رویش و خلقت را به هستی بخشید
با سپاس از حضور مفتخرانه جنابعالی به عنوان میهمان ویژه کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز، به حکم ادب و رسم یاد بود این لوح تقدیر، تقدیم حضورتان می گردد. امید است بیش از پیش افتخار بهره مندی از تجارب ارزشمند جنابعالی را در مراتب آتی داشته باشیم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.

متن تبریک از برترین جشنواره فروش شرکت

احتراماً، ضمن عرض تبریک و تقدم بابت موفقیت شما در جشنواره فروش شرکت ، با موضوع …. ، از درگاه خالق توانا برایتان آرزوی سلامتی، پیشرفت و حرکت به سمت تعالی در تمام عرصه های زندگی می نمائیم.

متن تقدیر از اساتید دکتر انجمن جراحان اوتوپدي

استاد گرانقدر
جناب آقای دکتر ...
بهره مندی از حمایت های علمی آن استاد ارجمند درکنگره انجمن جراحان ارتوپدی مایه افتخار و مباهات این شرکت بعنوان نماینده رسمی کمپانی در ایران  است
نهایت قدردانی خود را تقدیم حضور میداریم

متن تقدیر از دکتر کمیته علمی سومین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران

بار ديگر تلاش و همت جمعي از انديشمندان، اساتيد، صاحبان صنايع و متخصصين كشور در جهت توسعه دانش و كاربردي ساختن دستاوردهاي علمي و پژوهشي با برگزاري باشكوه و به‌ياد ماندني سومین كنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران (IRNDT2016) در روزهاي دوم و سوم اسفندماه سال 1394 در هتل المپیک تهران به ثمر نشست.
انجمن بازرسي غيرمخرب ايران (IRNDT) حضور ارزشمند جنابعالي در اين كنفرانس را ارج مي‌نهد و به پاس تلاش و همكاري صميمانه جنابعالي با كميته علمي كنفرانس اين لوح تقدير را به جنابعالي تقديم مي‌دارد. 
با شایسته‌ترین احترامات

متن تقدیر از طراحان همکاری گروه دکوراسیون داخلی

بسمه تعالی
و انّ لک لاجراً غیر ممنون
تو را هست پاداش بی منتی               که بسیار شایسته ی عزّتی
از اینکه با اراده ای آهنین و عزمی راسخ با پشتوانه ی توانمندی در زمینه  طراحی سه بعدی تلاش نمودید به پاس این همت عالی و حمیّت کاری این لوح تقدیر در کمال افتخار تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد
با امید به اینکه در سایه سار امن الهی و با مشارکت و معاضدت گسترده همواره عالم عامل بوده و در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی گامهای موثری بردارید
در این رواق زبر جد نوشته اند به زر       که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند.

متن تقدیر از همکاران دومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری

حضورگرانقدر حضرتعالی موجب شد تا بر غنای دومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری افزوده شود، لذا بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی ارزشمند حضرتعالی اعلام می‌داریم و پویایی اندیشه و استمرار تلاشتان را در ساختن ایرانی سربلند آرزومندیم.

متن تقدیر و تشکر از دانشجوی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی

موفقیت و دست یابی افتخار امیز شما را در اخرین مرحله ی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی در رشته ی صمیمانه تهنیت و شادباش میگوییم.
این تکریم و بزرگداشت نقشی از فرزانگی شما را در برداشته و به پاس داشت تدبیر و تلاش شما این تندیس تقدیم میگردد.این دستاورد خطیر و خیره کننده تحقق و جلوه ای ازتجلی مساعی شما در عرصه علم و پژوهش است.
رجای واثق داریم با وجود دانش اموختگان متعهد و فرهیخته و زیر ساخت های علمی و پژوهشی ارزشمند کشور در اینده ای نه چندان دور جلوه های جدیدی از تحقق توانمندی های شما را در عرصه های مختلف علم و فناوری شاهد باشیم.شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh