متن تقدير و سپاس ورزشي

تقدیر از ورزشکار

بسمه تعالی
سال اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال
ورزشکار گرامی جناب آقای
سلام علیکم
ورزش مقدمه ارتقای روحی و جسمی آدمی ست این سپهر گسترده ؛ فضایی می سازد  ،تا امیدان آینده این مرز و بوم به دور از کژی و ناپالودگی، گام در مسیر مطمئن، تابناک و ایمن بردارند.
موفقیتهای جنابعالی را در عرصه میدانهای مختلف ورزشی  در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید-اشتغال  مزین گشته است  را  ارج می نهیم ضمن  تبریک به جنابعالی و خانواده محترم ، اميد است بااتکال به درگاه خداوند تعالی در جهت ارتقای فرهنگ پهلوانی و جایگاه خود باوری درمیان جوانان ورزشکار ایران عزیز و در سایه حضرت ولی عصر (عج) در کليه شئون زندگي موفق ومؤيد و پیروزتر از گذشته باشید  .
زندگي صحنه زيباي هنرمندي ماست              هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست                               خرم آن صحنه كه مردم بسپارند به ياد

لوح سپاس از سرپرست تیم فوتبال

لوح سپاس
ز نیرو بود مرد را راستی                              ز سستی کژی زاید وکاستی
                                                                            (فردوسی)
دوست گرامی جناب آقای
سرپرست محترم تیم فوتبال
تمام تلاش و کوشش انسان ، برای دست یابی به زندگی بهتر ، هدفمند و با کیفیت برتر، توام با کامیابی و نیل به لذت واقعی است و ورزش مهمترین انگیزه برای رسیدن به این اهداف می باشد. سرپرست توانمند/مربی مجرّب / دوست محترم  جناب آقای  ، بدینوسیله از اقدام ارزشمند جنابعالی در گردآوری تعدادی از ورزشکاران در ورزشگاه و ایجاد صمیمیت و دوستی بین بازیکنان واعضاء تیم طی سالیان متمادی صمیمانه تشکر و قدردانی می گردد و از خداوند بزرگ سلامتی و بهروزی برای شما و هم تیمی هایتان آرزو داریم .
از طرف اعضاء تیم فوتبال ...شركت كيان لوح اطلاعات تماس آدرس
ارائه دهنده خدمات، توليد و فروش انواع طرح و مدل لوح تقدير، تنديس، تقديرنامه و لوح سپاس (استندي، جعبه اي، فولدري و قاب ديواري) و ساير خدمات حك و برش ليزري تلفن: 021 88723522 تهران، خيايان وليعصر، مقابل پارك ساعي، پلاك 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh